Кредити готівкою

Споживчий кредит - найпопулярніший вид фінансової позики, яким користуються сучасні люди. Даний тип кредитування приходить на допомогу в будь-яких ситуаціях: коли необхідно придбати побутову техніку, якщо зламався телефон або затягнувся ремонт в квартирі.

У такій ситуації важливо заручитися підтримкою надійної фінансової компанії та отримати споживчий кредит в мінімальні терміни. Фінансова компанія «ВІВА КАПІТАЛ» надає своїм позичальникам кредити без застави до 300 000 грн на термін від 12 до 60 місяців. Вам не потрібно буде перший внесок або присутність поручителя, а сама процедура оформлення кредиту триватиме менше однієї години.

Кредит на споживчі потреби від компанії «ВІВА КАПІТАЛ» відкриває нові можливості: все, що раніше доводилося відкладати на завтра, стало доступним вже зараз.

Фінансова компанія «ВІВА КАПІТАЛ» пропонує Вам отримати кредит готівкою на суму до 300 000 гривен без застави та поручителя. Ми працюємо без посередників, надаючи прозорі і зрозумілі умови кредитування для позичальників з усієї України. Наші кредитні програми дозволяють взяти вигідний кредит на побутову техніку, на ремонт, на подорож, на організацію свята або придбання бажаних покупок.

Орієнтуючись на суму наданого кредиту, фахівці компанії «ВІВА КАПІТАЛ» розробили кредитні програми, що дозволяють отримати кредит готівкою менш, ніж за 60 хвилин.

На вибір кредитного продукту від «ВІВА КАПІТАЛ» безпосередній вплив надає не тільки розмір суми кредиту, а й наявність застави. За умови надання застави Ви можете отримати кредит на суму до 1 млн грн. Процентні ставки варіюються від 28% до 50%, залежно від суми кредиту.

У разі, коли Вам потрібно швидко отримати готівкою суму від 10 000 грн до 20 000 грн, пропонуємо оформити заявку на кредит «Viva Гроші до ЗП» під 35% річних на період від 6 до 12 місяців.

Також запрошуємо Вас відвідати одне з наших відділень, де Ви зможете оформити кредит готівкою менш, ніж за 60 хвилин. Для цієї процедури потрібен мінімальний пакет документів: паспорт, ІПН і довідка про доходи. Ніяких разових комісій, прихованих відсотків!

На сторінці кредитного продукту Ви можете самі розрахувати орієнтовну суму щомісячного платежу та спланувати свій подальший сценарій погашення кредиту. Рекомендуємо подати заявку на кредит вже зараз, щоб з Вами могли зв'язатися наші фахівці та детально розповісти про умови надання кредиту.

З компанією «ВІВА КАПІТАЛ» речі стають ближче, а мрії - реальніше.

Залишити відгук

Знайшли якісь невідповідності? Повідомте нам і ми це виправимо!

Ваша заявка відправлена.

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Оформити замовлення