Кредит на авто або житло

Власний автомобіль і приватне житло - основа комфортного життя для багатьох. Однак придбати ці блага відразу можуть одиниці. Фінансова компанія «ВІВА КАПІТАЛ» розробила унікальний кредитний продукт Viva Комфортний, щоб Ви могли придбати авто чи житло вже зараз. Умови надання кредитних коштів однакові, як для покупки авто, так і для придбання квартири або будинку в кредит.

Умови отримання кредиту на авто / житло від компанії «ВІВА КАПІТАЛ»

  • Сума кредиту: до 1 млн грн.
  • Низька ставка: від 28% до 50% річних без разової комісії і зайвих переплат.
  • Термін кредитування: до 60 місяців.
  • Без першого внеску.
  • Мінімум документів.
  • Мінімум витрат часу - процедура оформлення автокредиту займає менше 1 години.

Завдяки кредитній програмі Viva Комфортний від Фінансової компанії «ВІВА КАПІТАЛ», Ви можете взяти кредит на купівлю житла і виплачувати його вартість невеликими сумами протягом трьох років. Для оформлення кредиту Вам не знадобиться перший внесок або присутність поручителя, а сама процедура триватиме менше однієї години. Залиште заявку на нашому сайті і з Вами зв'яжеться фахівець компанії «ВІВА КАПІТАЛ», який детально розповість, як взяти кредит на купівлю житла.

Для оформлення кредиту та деталізації всіх його параметрів запрошуємо відвідати одне з найближчих до Вас відділень (посилання на відділення) компанії «ВІВА КАПІТАЛ».Також на сторінці кредитного продукту Ви можете скористатися калькулятором і самостійно розрахувати приблизну суму платежу за Вашим кредитом. У разі, коли Ви вирішили взяти кредит на купівлю вторинного житла, сума щомісячного платежу буде менше, ніж при покупці нової квартири або будинку. Серед пріоритетних продуктів нашої компанії присутній і кредит на будівництво житла, оскільки дана тенденція активно розвивається в Україні та в усьому світі.

Кредитний продукт Viva Комфортний діє і на придбання власного автомобіля. Коли коштів на бажану покупку не вистачає, на допомогу приходить кредит на авто, який можна оформити в найближчому відділенні компанії «ВІВА КАПІТАЛ». Прямо зараз Ви можете заповнити заявку на отримання кредиту, а також розрахувати кредит на авто за допомогою калькулятора і дізнатися, яку приблизно суму Ви будете виплачувати щомісяця в разі оформлення автокредиту. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться наш фахівець і допоможе роз'яснити всі деталі отримання кредиту на купівлю авто.

Машина в кредит - прекрасна альтернатива тривалого накопичення коштів на купівлю транспортного засобу. Пропонуємо не відкладати свій комфорт на завтра, а подбати про нього вже зараз.

Пам'ятайте: кращий кредит на машину - той, після отримання якого Ви повернулися додому на власному автомобілі.

Залишити відгук

Знайшли якісь невідповідності? Повідомте нам і ми це виправимо!

Ваша заявка відправлена.

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Оформити замовлення