Кредит на бізнес

Якщо Ви вирішили взяти кредит для відкриття бізнесу з нуля або Вашому чинному підприємству необхідна термінова фінансова підтримка, рекомендуємо скористатися вигідними кредитними пропозиціями від компанії «ВІВА КАПІТАЛ». Співробітниками нашої компанії були розроблені спеціальні кредитні продукти для надання підтримки малому та середньому підприємництву, розраховані на реалії ведення бізнесу в Україні.

Наші переваги - це можливість взяти великий кредит на відкриття бізнесу з нуля. Гнучкі відсоткові ставки, що змінюються в залежності від суми кредиту, відсутність разових комісій - все це вигідно виділяє наш кредитний продукт серед аналогічних пропозицій в Україні.

Ми працюємо без посередників, пропонуючи своїм клієнтам надійні банківські продукти на вигідних умовах. Процедура оформлення кредиту займе у Вас менше однієї години, а для її реалізації знадобиться мінімум документів та довідок.

В першу чергу необхідно заповнити заявку на отримання кредиту для бізнесу. З Вами зв'яжеться наш співробітник і надасть всю необхідну інформацію щодо процедури оформлення кредиту, починаючи від збору документів і закінчуючи порядком погашення кредиту.

Офіційна мережа відділень компанії «ВІВА КАПІТАЛ» працює в містах України, надаючи фінансову підтримку малому і середньому бізнесу по всій Україні. Якщо Ви володієте унікальною ідеєю відкриття власного стартапу, у нас Ви можете взяти кредит для малого бізнесу з нуля і поступово повертати отриману в борг суму.

Для фізичних та юридичних осіб діє кредитна програма «Viva Вигідний займ», що дозволяє взяти кредит від 28% до 50% річних на мінімальні терміни - від 12 до 60 місяців. Як тільки Ви почнете отримувати прибуток від Вашого бізнесу, зможете швидко погасити відкритий кредит і цим самим звести рівень переплати до мінімального.

Компанія «ВІВА КАПІТАЛ» видає кредит на розвиток бізнесу юридичним особам на суму від 300 000 грн під заставу. Максимальна сума кредиту - 1 млн грн. Процентна ставка варіюється від 28% до 35%, залежно від суми наданої позики."

Залишити відгук

Знайшли якісь невідповідності? Повідомте нам і ми це виправимо!

Ваша заявка відправлена.

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Оформити замовлення