Придбали квартиру в новобудові й хочете її стильно обладнати

pridbali-kvartiru-v-novobudovi-y-hochete-jiji-stilno-obladnatifoto-1

Придбали квартиру в новобудові й хочете її стильно обладнати

Придбали квартиру в новобудові й хочете її стильно обладнати або вирішили зробити в старому будинку сучасний ремонт? Тоді час дізнатися про тренди в дизайні приміщень.

Експерти «ВІВА КАПІТАЛ» підготували відповіді на 5 найпоширеніших запитань про те, як же відтворити вдома інтер’єр з модного журналу.

«У мене є одна кімната, в якій має бути й ліжко, й робочий стіл, й зона відпочинку. Як бути?»

Використати зонування та асиметрію. Розділіть ліжко й робочий стіл шафою, полицями чи шторою з цупкої тканини. Навіть журнальний столик розіб’є приміщення на кілька секторів. Тільки не ставте всі меблі по колу – так ви лише навантажите простір.

«Скільки основних кольорів можна поєднувати в одній кімнаті?»

Три. Що простіші відтінки, то легше їх буде поєднати. Радимо обрати для стін білий, світло-сірий та молочний кольори. До них обирати приблизно в тих же відтінках меблі, а яскраві кольори використати в декорі. Подушки, кашпо, килимки – це вже на ваш розсуд.

«Хочу сучасний інтер’єр, але дуже подобається старий диван і бабусин комод. Можливо їх поєднати в одному просторі?»

Звісно! Комбінування сучасних меблів та декору з вантажним має надзвичайно стильний вигляд. Саме так завжди обставляли квартири у Франції та Скандинавських країнах. Проте не обтяжуйте кімнату великою кількістю різних речей.

«Маленька кімната й темні кольори не сумісні?»

Ще й як сумісні! Використовуйте максимально природні відтінки: евкаліпт, малахіт, бордо. Проте це стосується лише фарби. Шпалери ліпше обрати світлих кольорів.

«Що точно вже не модно?»

Надмір пильних та пудрових відтінків, старих речей та одного кольору. Тому біла кухня вже не в тренді. А решта – лише на ваш смак.

А реалізувати будь-яку з цих ідей вам допоможе «ВІВА КАПІТАЛ». Отримайте зручний кредит за годину та сміливо експериментуйте!

Залишити відгук

Знайшли якісь невідповідності? Повідомте нам і ми це виправимо!

Ваша заявка відправлена.

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Оформити замовлення