Ми спочатку теж не повірили, але це правда!

mi-spochatku-tezh-ne-povirili-ale-ce-pravdafoto-1

Ми спочатку теж не повірили, але це правда!

Ми спочатку теж не повірили, але це правда! Минулого року найрентабельнішими в українському садівництві стали фундук, яблука та суниця. А цього року до першої десятки доєдналися ще 5 культур, які стали ледь не золотою жилкою для аграріїв.

1) Передовсім це часник. Його посівні площі збільшилися на 96%. Більш того, встановлено своєрідний рекорд з експорту українського часнику – понад 200 тонн.

2) Друге місце посідає вишня. Зросла не тільки її врожайність та ціна, але й кількість імпортерів, готових придбати в аграріїв цю ягоду.

3) На третьому місці – горох. В Україні цю культуру купують країни Сходу, пропонуючи за тонну $280-320.

4) Четверте місце відвоювала лохина. Наша країна входить до лідерів серед найбільших європейських виробників цієї культури. При цьому експортна ціна за кілограм ягоди стартує від $5, що дешевше, ніж закордоном.

5) На останньому місці нині волоські горіхи. Уявіть: минулого року вітчизняні аграрії експортували понад 40 тис. тонн плодів на загальну суму $79,28 млн.

Можливо, вам теж час вирощувати ці культури? Тоді не гайте часу та звертайтеся до відділень «ВІВА КАПІТАЛ». Наші менеджери допоможуть зібрати необхідні документи, оберуть найзручніші умови та нададуть необхідну суму протягом години.

Чекаємо на вас!

Залишити відгук

Знайшли якісь невідповідності? Повідомте нам і ми це виправимо!

Ваша заявка відправлена.

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Оформити замовлення