Хата-мазанка, хата з соломи, будинок із паливної деревини

hata-mazanka-hata-z-solomi-budinok-iz-palivnoji-derevinifoto-1

Хата-мазанка, хата з соломи, будинок із паливної деревини

Хата-мазанка, хата з соломи, будинок із паливної деревини – це не ностальгія за українським селом. Це різновиди сучасних екобудинків. Проте якщо до такого житла ви не готові, є менш кардинальні та більш прості варіанти. Наприклад, будинки з каменю, газобетону та дерева.

До речі, саме зруб (або дерев’яний будинок) – найпопулярніший в Україні. Його будують зі спеціально оброблених колод, покладених кількома горизонтальними рядами одна на одну. Проте важливо перед будівництвом обробити матеріал екологічно сертифікованими лакофарбовими матеріалами та спеціальними антисептиками. Тоді деревина не піддаватиметься корозії та гнитиме.

Крім екологічності, зруб має ще кілька переваг. Він зберігає всередині приміщення комфортний температурно-вологий режим, характеризується високою морозостійкістю та низькою теплопровідністю. А ще його легко демонтувати, змінюючи положення колод.

Звести дерев’яний будинок дуже легко. Достатньо знайти майстра, який знається на цій справі, та отримати необхідні для будівництва кошти в експертів «ВІВА КАПІТАЛ». Вони допоможуть обрати найзручніші умови та відсоткову ставку й оформлять кредит менше, ніж за годину.

Довідка за телефонами:

(067) 577-44-06

(047) 251-01-90

Залишити відгук

Знайшли якісь невідповідності? Повідомте нам і ми це виправимо!

Ваша заявка відправлена.

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Оформити замовлення