Боїтеся запускати стартап в Україні? даремно

bojitesya-zapuskati-startap-v-ukrajini-daremnofoto-1

Боїтеся запускати стартап в Україні? даремно

Боїтеся запускати стартап в Україні? Дарма. Наші розробники й креативники дуууже обдаровані й вже заробляють на своїх проєктах великі кошти. Наші менеджери зібрали дев’ять найоригінальніших стартапів від вітчизняних розробників, аби остаточно переконати вас запускати власну справу.
Jollylook. Пам’ятаєте перші камери в 19 столітті? Візуально Jollylook дуже схожий на них. Проте робить справді якісні фото й навіть майже миттєво друкує їх.

Nuka. Стартап обожнюватимуть ті, хто постійно списує старі щоденники й купує нові. Блокнот і олівець Nuka дозволяють десятки разів писати на одній сторінці, стираючи нотатки за допомогою звичайного антисептики. А тепер уявіть, що вигадали цю ідею учні старшої школи з Києва.

Photon LMS. Це раніше для знімання дрібних об’єктів потрібно було винаймати цілу кімнату. Нині для цього є модулі з 2700-ми світлодіодами у маленькій фотостудії, розміри якої — не більші, ніж коробка від мікрохвильовки

Rawr. Як фітнес-браслет, але з геолокацією і для чотирилапих друзів. Тепер песик точно не загубиться!

FunLight. Закладаємося, такого атракціону інтерактивної доповненої реальності ви точно не бачили. Масштаби справді вражають.
Flasty. Цей особливий 3D-принтер друкує що завгодно шоколадом, сиром, м’ясом, тістом, фруктами й овочами.

Whooshi. З цим ґаджетом кожні навушники стають безпровідними. Магія? Підсилювач звуку!

iGlam. Ця каблучка нарешті розв’яже проблему всіх жінок і вони точно знатимуть, який аксесуар одягти під кожен образ. В чім річ? Просто iGlam, як хамелеон, змінює колір залежно від обраного вбрання.
Переконані, ви також маєте мегакреативні ідеї для стартапу, що зробить життя українців комфортнішим. І аби ви запустили його найближчим часом, «ВІВА КАПІТАЛ» готовий вже сьогодні надати кредит. Просто зверніться до найближчого відділення та отримайте кошти протягом години!

Залишити відгук

Знайшли якісь невідповідності? Повідомте нам і ми це виправимо!

Ваша заявка відправлена.

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Оформити замовлення