ВІВА КАПІТАЛ
Живи. Мрій. Дій.

Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ВІВА КАПІТАЛ» займається наданням кредитів з 2017 року, за цей час підприємство встигло зарекомендувати себе як надійний партнер для вирішення Ваших фінансових питань.

Наші пріоритети - це довірливі відносини з клієнтами, індивідуальні кредитні програми, орієнтованість на довгострокове співробітництво.

Наші переваги - застосування сучасних фінансових інструментів для Вас і Вашого бізнесу, вигідні пропозиції, прозорі програми кредитування.

Ми працюємо в наступних галузях:

Мережа відділень компанії «ВІВА КАПІТАЛ» активно розвивається, відкриваючи представництва в містах України. Ми працюємо з клієнтами безпосередньо, не звертаючись до послуг посередників. Тому процедура кредитування відбувається швидко - на оформлення всіх необхідних документів йде не більше однієї години.

Ми пропонуємо своїм клієнтам вигідні, прозорі умови на реалізацію таких кредитних програм, як видача грошей готівкою, автокредитування, кредит на придбання, ремонт або будівництво житла, кредит на розвиток бізнесу. Співпраця з нами - це впевнений крок до Вашої мрії, яка починає здійснюватися вже зараз.

Чому ми?

Кредит за 1 годину
Ми цінуємо і поважаємо час наших клієнтів, тому процедура видачі кредиту займає не більше однієї години.
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте (067) 445-67-10 , і ми докладно розповімо вам, як, де і коли ви можете отримати гроші в кредит.
Вигідні умови
Ми готові забезпечити гнучкі умови для видачі кредиту готівкою або у формі відновлюваної кредитної лінії. Річна процентна ставка рухлива, і залежить від суми наданого кредиту.
Індивідуальні рішення
Історія кожного позичальника для нас унікальна, і ми пропонуємо спеціальні банківські продукти і пропозиції кожному. Ми впевнені, що стандартні рішення не можуть в однаковій мірі задовольнити потреби всіх позичальників, тому розробили гнучкі умови надання кредиту.
Популярні кредити
Наші кредитні програми спрямовані на видачу грошей готівкою, оформлення кредитів на авто, житло, а також на розвиток малого і середнього бізнесу. Вам не варто відмовлятися від ідей про придбання окремого житла або відкриття власної справи. Ми допоможемо здійснити Ваші мрії вже зараз.

Залишити відгук

Знайшли якісь невідповідності? Повідомте нам і ми це виправимо!

Ваша заявка відправлена.

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом